


Hemstedt 110,7 м. ( 1,10 - 14,0 м2 ) 1900 Вт Гріючий кабель Двожильний
- Готово до відправки
- Код: T175
17 820 ₴/комплект
17 530 ₴/комплект
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
УВАГА!
Дозвонившемся автоматично надається додаткова знижка від актуальної ціни.
Дозвонившемся автоматично надається додаткова знижка від актуальної ціни.
Телефонуйте прямо зараз, наш фахівець швидко проконсультує Вас і підбере все необхідне за ціною і якістю:
📞095 888-26-75 📞097 354-47-75 📞063 832-02-77

Усі позиції Hemstedt кабель в стяжку

Усі позиції Hemstedt mat під плитку
Особливості нагрівальних кабелів Hem-system:
- Безмуфтове з'єднання за технологією Hem-system
- Фторполімерна високотемпературна внутрішня ізоляція
- Алюмінієвий суцільний екран
- Безшовна зовнішня ізоляція. 100% водонепроникність
Hemstedt - це автоматизована промислова технологія HEM-System безмуфтове з'єднання нагрівального кабелю з струмопідвідною частиною.
Безмуфтове з'єднання лазерною спайкою HEM-System і безшовна зовнішня ізоляція:
- не вбирає всередину нагрівального кабелю вологу.
- не окисляє електричне з'єднання
- збереже електричну ланцюг стільки десятиліття, скільки буде експлуатуватися сама будівля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Довжина кабелю | 110.7 м |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 1.1 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 530 ₴/комплект



